Zeytinburnu Sigortalı Nakliyat Firması

Sigortalı Nakliyat evden eve nakliyatın en güvenli yoludur. Sigortalı nakliyat evinizi maddi bir kaybınız olmadan taşımanın en güvenli yoludur. Firmaların bazıları sigortalı nakiyat hizmeti sunarken, bazı firmalarda eşya sigortası bulunmamaktadır. Bu konudaki en önemli nokta, hizmet alacağınız firma ile görüşerek eşya sigortası yapılıp yapılmadığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sigortalı nakliyat hizmeti almak isterseniz öncelikle sizin adınıza bir eşya sigorta poliçesi oluşturulur. Bu şekilde eşyalarınızın kaç paraya kadar sigorta altına alındığı netleşmiş olur. Olası bir hasar veya zarar durumunda eşyalarınız sigorta altına alınmış olur. Bu noktada önemli olan eşyaların kaç paraya kadar sigorta yaptırıldığıdır. Çünkü olası bir hasar durumunda sigorta ancak bu tutara kadar olan tutarı size ödeyecektir.

Eşyaların sigorta rakamı yapılacak ücretsiz ekspertiz sırasında öğrenilebilir. Bu tutar, eşyaların taşınacağı evin konumuna, kaçıncı katta olduğuna, asansörlü veya asansörsüz taşıma yapılma durumlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Evden Eve Nakliyat Hakkında Merak Edilenler

Evden eve nakliyat sırasında sözleşme yapılıyor mu? Eşyalarıma sigorta yaptırabilir miyim?

Taşıma işleminiz sözleşme kapsamında yapılmaktadır. Alacağınız hizmetler sözleşmede yer almaktadır. Eşyalarınızın sigortalı olarak taşımasını yaptırmanız mümkündür.

Ücretsiz ekspertiz nedir? Ücretsiz ekspertiz yapıyor musunuz?

Ücretsiz ekspertiz, evinizdeki eşyaların miktarı, taşınacak mesafenin uzaklığı, yeni taşınacağınız evin bulunduğu kat gibi durumların değerlendirilerek fiyat almanızı sağlayan bir süreçtir. Ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız.

 Taşıma hizmetine ek olarak paketleme hizmeti veya eşya depolama hizmeti veriyor musunuz?

Eşyalarınızı paketleyerek taşıma öncesi hazırlıkları gerçekleştirmekteyiz. Uzman ekibimiz taşınma esnasında yaşayabileceğiniz her konuda sizlere destek olacaktır. Eğer depolamak istediğiniz eşyalar var ise depo kiralama hizmeti de vermekteyiz.

Şehirler arası evden eve nakliyat yapıyor musunuz?

Evet, dilediğiniz şehire eşyalarınız sorunsuz ve güveli bir şekilde taşınarak, taşınma süreçlerinde yanınızda oluyoruz.

 Ortalama fiyatlarınız nedir?

Taşınma işlemlerinin fiyatları pek çok kritere göre değişmektedir. Bunlar arasında eşyalarınızın sayısı, taşınacak yerin uzaklığı, kaçıncı kat olduğu, asansörlü – asansörsüz taşıma seçeneklerinden hangisinin kullanılacağı gibi pek çok kriter vardır. Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanarak tarafımızdan fiyat alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

büyükçekmece evden eve nakliyat şile evden eve nakliyat şişli evden eve nakliyat sarıyer evden eve nakliyat yeşilköy evden eve nakliyat ataşehir evden eve nakliyat zeytinburnu evden eve nakliyat beylikdüzü evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat bahçeşehir evden eve nakliyat bakırköy evden eve nakliyat başakşehir evden eve nakliyat eşya depolama ofis taşıma istanbul evden eve nakliyat beykoz evden eve nakliyat maslak evden eve nakliyat avcilar evden eve nakliyat kartal evden eve nakliyat adalar evden eve nakliyat pendik evden eve nakliyat tuzla evden eve nakliyat çekmeköy evden eve nakliyat ümraniye evden eve nakliyat antalya evden eve nakliyat aydın evden eve nakliyat balıkesir evden eve nakliyat bodrum evden eve nakliyat bolu evden eve nakliyat evden eve nakliye fiyatları izmit evden eve nakliyat manisa evden eve nakliyat marmaris evden eve nakliyat yalova evden eve nakliyat evden eve nakliyat fiyatları istanbul evden eve nakliyat şehirler arası nakliyat uluslararası evden eve nakliyat