Asansörlü Taşıma Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat hizmeti, asansörlü yada asansörsüz olarak yapılabilir. Asansörlü nakliyat çok daha pratik, hızlı ve kolaydır. Fiyat alırken nakliye hizmetinin asansörlü mü asansörsüz mü olacağı hakkında bilgi almanızı tavsiye ederiz. Çünkü genel olarak asansörlü nakliye hizmeti daha pahalıdır. Ancak sağladığı kolaylıklar sebebiyle daha çok tercih edilir. Asansörlü nakliye hizmeti, eşyalarınızın zarar görme riskini de daha aza indirir.

Bireysel olarak taşınan eşyaların zarar görme ihtimali daha yüksektir. Fakat ister asansörlü, ister asansörsüz taşıma olsun,

Asansörlü Nakiliyede eşyalar hasar görür mü?

Konusunu insanlar merak etmekte. Ancak asansörlü taşıma hizmeti ile bu konuda daha fazla endişe etmenize gerek yok. Çünkü  Asansör hem pratik hem de eşyalarınızı hasarsız bir şekilde taşımanıza olanak sağlar.

Eşya taşınmasında öncelikle yapmanız gereken

ücretsiz ekspertiz yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Bu şekilde farklı firmalardan fiyat alabilirsiniz. Ortalama olarak ne kadar maliyetiniz olacağını öğrenebilirsiniz. Ayrıca taşınmanın asansörlü veya asansörsüz olması seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Asansörlü taşıma daha maliyetli olmasına rağmen, daha güvenlidir ve daha hızlıdır.

Bazı firmalar asansör hizmeti sunmaktadır, ancak ücretsiz ekspertiz yaptırırken bu konu hakkında bilgi almanız önemlidir. Çünkü Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmeti alırken, evinizin konumu asansörlü taşıma için uygun olmayabilir. Çünkü asansörlü taşıma için, taşıma asansörünü taşıyan aracın binaya taşımaya uygun şekilde yanaşabileceği alana sahip olması gerekmektedir. Ayrıca taşınacağınız evin konumu da asansörlü konuma uygun olmalıdır. Bu gibi durumları önceden belirleyerek olası olumsuz sonuçların önüne geçmeniz mümkündür. Asansör fiyatları ortalama 1000 liradan başlamaktadır. Bu konuma ve evin bulunduğu kata göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca taşınacak eşyaların miktarı da bu tutarı yukarı yönde değiştirebilir.